Přednáška - Analgetika - Garantovaný kurz ČLnK - Olomouc

Léková akademie / Přednáška - Analgetika - Garantovaný kurz ČLnK - Olomouc
23. březen
Analgetika - Garantovaný kurz ČLnK - Olomouc
Jeremenkova 36, 779 00 Olomouc 8:00 - 18:00

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a z rozhodnutí České lékárnické komory se seminář nekoná. Všichni účastníci budou informováni o náhradních termínech.

Děkujeme Vám za Vaši potřebnou práci v ordinacích a lékárnách.


Jednodenní navazujíc kurz se zaměřuje na lékové interakce analgetik.

Jedná se o jeden celodenní blok přednášek Clarion Congress Hotel Olomouc - Jeremenkova 36, 779 00 Olomouc.

Navazující seminář je určen pouze pro absolventy základního dvoudenního semináře. Do poznámky při registraci, prosím, zapište, kdy jste základní seminář absolvovali (jaro/podzim + rok)

Cena zápisného na interakční akademie: 2.420,- Kč včetně DPH
Způsob platby si můžete zvolit při registraci.

Cena zahrnuje: tištěné a elektronické materiály, všechny prezentace a další základní informace, na něž budou prezentace odkazovat, prodloužení licence programu Databáze lékových interakcí DrugAgency, a.s. o jeden rok, proškolení ve výše uvedeném rozsahu, občerstvení, závěrečné ověření znalostí a diplom.
Pro posluchače bude připraven oběd a po celou dobu trvání semináře občerstvení.

Česká lékárnická komora udělí za absolvování cyklu seminářů 20 bodů do systému celoživotního vzdělávání.Pro registraci na seminář je nutné vytvořit si účet / přihlásit se k účtu na našich stránkách. Ze stejného účtu se budete moci přihlásit k naší online Databázi lékových interakcí, kterou provozujeme na webových stránkách http://lekoveinterakce.cz.
Účastníci semináře získávají roční přístup k Databázi v ceně semináře.
  • Semináře 16. 3. a 23. 3. v Olomouci se z rozhodnutí vlády neuskuteční. Všichni účastníci budou informování o náhradních termínech.
  • Semináře 2. 4., 20. 4 a 30. 4. v Praze se z rozhodnutí vlády neuskuteční. Všichni účastníci budou informování o náhradních termínech.
  • Jakékoli dotazy piště na info@interakcnikademie.cz
  • Semináře 12. 5., 23. 5. a 30. 5. se prozatím uskuteční - budeme informovat všechny účastníky, pokud se situace jakkoli změní.